דיור מוגן בצפון – למי ולמה?


דיור מוגן בצפון נועד במקרה של שני בקהילה לפגועי נפש מעל גיל 18, הדיור מתאים לנשים, גברים חילוניים ודתיים. פגועי נפש רבים אינם מקבלים את הטיפול לו הם זכאים או את הטיפול שיבטיח כי הם יבריאו מהמחלה שבה הם נמצאים או שלפחות מצבם ישתפר. בדיוק בשביל זה הומצא הדיור המוגן. הדיור המוגן יבטיח כי המטופלים יוכלו לחיות בצורה הרבה יותר טובה ולתת להם את הכלים להתמודד עם המחלה שלהם. כל מי שנכנס לדיור המוגן מקבל תכנית אישית שבה נקבעים יעדי הטיפול ועל פיה הצוות בדיור המוגן פועל.


דיור מוגן בצפון – מה מייחד את הצוות המטפל של שני בקהילה?


הדבר שבו אנחנו גאים בו יותר מהכול בשני בקהילה הוא הצוות המקצועי שלנו. בין אם מדובר על עובדים סוציאליים, על פסיכיאטריים או על כל גורם אחר אנחנו מקפידים להעסיק את העובדים הטובים ביותר. העובדים שלנו יעשו הכול בכדי להבטיח כי אתם תקבלו את הטיפול המגיע לכם. העובדים שלנו יעשו את העבודה באדיבות ומתוך אכפתיות אין סופית לגבי המטופלים שלכם. המטפלים שלנו צברו ניסיון עשיר והם יודעים במדויק' כיצד לטפל בפגועי הנפש ומה יכול לעזור להם ועל כך אנחנו מקפידים מאוד.


שני בקהילה – מדוע לבחור בנו?


שני בקהילה היא לא עוד בית דיור מוגן אלא הבית לדיור מוגן המקצועי ביותר שיש בשוק. המתקנים בדיור המוגן של שני בקהילה הן בצפון והן במרכז הם האיכותיים ביותר שיש ואנחנו עושים הכול בכדי לתת למטופלים שלנו את השקט הנפשי שהם כה זקוקים לו. על כל מטופל אנחנו שמים דגש עצום בכדי להבטיח כי מצבו ישתפר ויהיה לו את השקט לטפל בבעיות שלו.