הוסטל לפגועי נפש - על מה פוחדים לדבר?


נראה כי ככל שישנה יותר מודעות לנושא מחלות הנפש כך אנחנו מגלים כי יותר ויותר אנשים הם בעצם פגועי נפש. אך עדיין נראה כי אין זה בקונצנזוס לדבר על מחלות ופגיעות בנפש. על כך כמובן יש להצר, מחלת נפש היא ככל מחלה ולא צריך להרגיש שונה כאשר אנחנו מדברים עליה. מחלות הנפש אינן מבחינות בין מי שהן תוקפות אותו ועל כן כולנו חשופים למחלות אלו. ככל שנדבר יותר על מחלות הנפש, כך לאנשים החולים בהם יהיה יותר קל להסתדר בסביבה והם ירגישו הרבה יותר טוב. על כן אנחנו צריכים לדבר כמה שיותר על הנושא ולשתף את הסביבה בו.


הוסטל לפגועי נפש – הפתרון הטוב ביותר לפגועים


אך מה ניתן לעשות עם פגועי הנפש הקשים? מחלת נפש יכולה להפריע לנו לתפקוד היומיומי ואנו צריכים להיות מודעים לכך. החולה במחלת נפש לא תמיד יכול להסתדר עם המשימות היומיומיות והוא זקוק לעזרה מצד גורמי מקצוע. בדיוק בשביל זה קיים הוסטל לפגועי נפש. בהוסטל זה מתאכסנים הפגועים ובאמצעותו הם משתקמים עד אשר הם יכולים לעבור ולגור לבד. הוסטל מעין זה לפגועי נפש הוא חשוב ביותר ואפשר לטפל בו במקרים הקשים ביותר והמורכבים ביותר.


הוסטל לפגועי נפש – מדוע לבחור בשני בקהילה?


שני בקהילה מנהלת מספר הוסטלים לפגועי נפש, כאשר בכל הוסטל מושקעים מירב המאמצים. הצוות המקצועי המלווה את הפגועים הוא ברמה הגבוהה ביותר והוא יעזור לכם להתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר. כל דייר בהוסטל זוכה למרב תשומת הלב המקצועית ונבנית לו תכנית טיפול המותאמת לו באופן אישי. אנחנו ניתן למטופלים ולדיירים שלנו את הטיפול הטוב ביותר וזאת ללא פשרות על שום דבר והכול בכדי שהמטופלים יבריאו ויתייצבו.