טיפול בבעיות אכילה


מה אחת המכות אצל הנוער היום?


מבלי לשים לב בני הנוער שלנו מוצפים בדימויים של רזון. מי שרזה נחשבת ונחשב ליפים יותר ועל כך אין מחלוקת. הילדים שלנו רואים שכל הכוכבים בטלוויזיה הם רזים במיוחד וכל הדוגמניות המפורסמות רזות מאוד. הדבר הזה מוביל לכך שדימוי הגוף שהילד או הילדה רוצים הוא רזון. כל ילד רוצה להיות הכי רזה שאפשר והדבר מוביל לכך כי הילדים מנסים שלל דיאטות ומתכונים בכדי להיות רזים. אך באיזו שהוא שלב, הדימוי של הגוף הופך למחלה של ממש והילדים מפתחים בעיות אכילהוצריכים טיפול במהירות. יותר ויותר נערים ונערות חולים למשל באנורקסיה וזוהי ממש מכת מדינה שעמה צריכים להתמודד. עלינו לדאוג כי המחלה הזאת תהיה בשליטה כך שנוכל לטפל בבעיות אכילה בצורה הטובה ביותר.


טיפול בבעיות אכילה – כיצד ניתן להתמודד עמן?


להבדיל מהדימוי שיש בתקשורת, ישנו טיפול בבעיות אכילה. לשם כך צריך מומחים בתחום הטיפול שיעבדו עם הנוער על דימוי הגוף שלו ויאפשרו לו לראות כי גם כאשר אתה חולה אתה יפה. זהו דבר חשוב ביותר אליו אנחנו צריכים לשים לב ועלינו לעשות זאת בצורה מיטיבה לילדים. אסור לנו להתפשר על נושא זה והילדים חייבים להרגיש טוב עם עצמם לאחר הטיפול של גורמי המקצוע.


בעיות אכילה – למה לבחור טיפול של בשני בקהילה?


בשני בקהילה אתם תמצאו את גורמי המקצוע הטובים ביותר לטיפול בבעיות אכילה. בין אם מדובר על עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים, פסיכולוגיים או כל בעל מקצוע אחר, בשני בקהילה תמצאו את המומחים הטובים ביותר לטיפול בהפרעות אכילה. שני בקהילה עושה הכול בכדי לעזור למתמודדים עם בעיות אכילה ויש לה ניסיון עשיר בתחום והמלחה מוכחת. אנחנו נותנים למטופלים אצלנו סביבה מוגנת ואיכותית בכדי להבטיח כי הם יצליחו להתגבר על המכשול שבו הם נתקלו.